Епископ Јеротеј служио Чин побијања крста и освећења земљишта за нови храм
Гради се нови храм Рођења Пресвете Богородице у шабачком насељу Шипурске Ливаде.
Епископ шабачки г. Јеротеј је служио 24. марта 2026. године Чин побијања крста и освећења земљишта за нови храм.
Молитвеном чину присуствовало је свештенство и верни народ шабачког краја.
Раније је СПН писао о студентској изложби у Требињу.
0
0
Ако сте приметили грешку, обележите неопоходни текст и притисните на Ctrl+Enter или Послати грешку, да о томе обавестите редакцију.
Читајте и...
Патријарх Порфирије послао честитку Митрополиту Онуфрију
25. јун 18:48
Патријарх Кирил честитао важне годишњице Поглавару СПЦ
25. јун 17:55
У Мозамбику уприличено треће масовно крштење овог месеца
25. јун 17:46
Митрополит Лукијан прославио нови јубилеј
25. јун 17:21