Митрополит Фотије обишао градилиште храма Светог Саве у Бијељини
У току је изградња ове светиње.
Митрополит зворничко-тузлански г. Фотије обишао је 24. марта 2026.године градилиште новог храма Светог Саве у Бијељини.
Том приликом, Архијереј се упознао са досадашњим током радова и даљим плановима изградње овог значајног духовног објекта. Храм ће бити подигнут по узору на главни храм манастира Хиландара.
Изградња храма Светог Саве представља важан духовни и културни подухват за град Бијељину, са намером да ова светиња постане место сабрања верног народа, а посебно младих, у близини Центра за високо образовање.
Раније је СПН писао о представљању књиге Митрополита Григорија у Минхену.
0
0
Ако сте приметили грешку, обележите неопоходни текст и притисните на Ctrl+Enter или Послати грешку, да о томе обавестите редакцију.
Читајте и...
Патријарх Порфирије послао честитку Митрополиту Онуфрију
25. јун 18:48
Патријарх Кирил честитао важне годишњице Поглавару СПЦ
25. јун 17:55
У Мозамбику уприличено треће масовно крштење овог месеца
25. јун 17:46
Митрополит Лукијан прославио нови јубилеј
25. јун 17:21