Митрополит Фотије: Царство небеско је за оне који живе као синови и кћери Божији
У недељу, 24. августа 2025.године архиепископ и митрополит зворничко-тузлански Фотије служио је Свету архијерејску литургију у Доњем Жабару.
У надахнутој беседи митрополит је подсетио да је највеће питање за све хришћане – ко ће наследити Царство небеско. „Царство ће наследити они који буду синови и кћери Божији по благодати“, поручио је владика.
Свечаности је молитвено присуствовао и начелник општине Доњи Жабар, Перо Павловић, са сарадницима.
Након литургије, владика Фотије освештао је новоизграђени парохијски дом у порти храма, а сабрање је завршено трпезом љубави за присутне.
Раније је СПН писао о томе како ћемо бити срећни, ако се молимо Богу.
0
0
Ако сте приметили грешку, обележите неопоходни текст и притисните на Ctrl+Enter или Послати грешку, да о томе обавестите редакцију.
Читајте и...
Патријарх Порфирије послао честитку Митрополиту Онуфрију
25. јун 18:48
Патријарх Кирил честитао важне годишњице Поглавару СПЦ
25. јун 17:55
У Мозамбику уприличено треће масовно крштење овог месеца
25. јун 17:46
Митрополит Лукијан прославио нови јубилеј
25. јун 17:21