Лондонски Епископ посетио Митрополита бачког
У Новом Саду одржан братски састанак архијереја СПЦ.
Епископ лондонски и великобританско-ирски г. Нектарије посетио је 27. октобра 2025.године Архиепископа Новосадског и Митрополита бачког г. Иринеја.
Посета је протекла у братској и срдачној атмосфери.
Током разговора, архијереји су размиенили мишљења о темама из живота Цркве и мисије у савременом свету.
Раније је СПН писао како је Света Босиљка прослављена у Пасјану.
0
0
Ако сте приметили грешку, обележите неопоходни текст и притисните на Ctrl+Enter или Послати грешку, да о томе обавестите редакцију.
Читајте и...
Грузија: 73. масовно крштење деце у Грузији
05. јун 18:16
Председник Француске посетио цетињски манастир
05. јун 17:09
Бар прославио свог небеског заштитника
05. јун 15:33